Oriflame Danışmanları Satış Yapıyor mu?

Kozmetik ürünlerin Sağlık Bakanlığı tarafından desteklenerek satışa sunulması en başta müşterinin tercih noktasını belirliyor. Sağlık ve güzelliği bir arada sunan markalar ise moda dünyası olma yolunda ilerleyen bir dönemde vazgeçilmez oluyor. Oriflame bu kriterleri kendi bulundurması ile başarıya ulaşıyor.

Oriflame danışmanı kimdir ve satış yapar mı? Sorusu ile birçok kez karşılaşırsınız. Oriflame danışmanı, bir şart aranmaksızın üye oluna bilinir. Fakat oriflame bir danışman sözleşmesi size sunacaktır. Danışman üyeliği ile üye olduktan sonra aylık kataloglar gönderilir.

Bu kataloglar ile satışlarını yapar. Yani evet danışmanlar oriflame satışı yapıyorlar. Belli bir puanı yakalamaları ve oriflame ekimin kazandıracakları yeni danışmanlar ile de hem ek gelir elde etmiş hem çeşitli hediyelere sahip olacaklar.

KOSGEB Desteği İle Oriflame

Oriflame bayilik isteyenler için kolaylık sağlıyor. Her yerden müşterilerine ulaşmayı hedefleyen Oriflame, danışmanı olduğunuz andan itibaren kendi ekibinizi kurarak sınırı size bağlı olan bir kazanç tablosu elde edeceksiniz.

Kendi işinizi kurmak istiyor iseniz KOSGEB ten alacağınız eğitim ve şartlar doğrultusunda Oriflame bayiliğiniz alarak kendi iş yerinizi açabilirsiniz.

Devlet KOSGEB yardımı ile girişimci kadınlara bir fırsat sunuyor. Örneğin; Oriflame ile ilgili bir proje ürettiniz mesela sadece bu markaya ait bir iş yeri açmak isterseniz KOSGEB projenizle sizi değerlendirir. Ve koşullarınız uygunsa ücretsiz devlet desteğiyle iş yeri sahibi olursunuz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.